OFERTA FIRMY

Ponad 18 lat doświadczenia na rynku pracy pozwala na precyzyjne dopasowanie propozycji ofertowych do potrzeb naszych klientów, usługi są personalizowane do preferencji i kierunku współpracy naszych przyszłych kontrahentów.

Outsourcing
kadrowo-płacowy

Akcje promocyjne
wynajem hostess

Raportowanie mobilne
Dokumentacja zdjęciowa

Audyt merchandisingowy

Headhunting

Field Marketing

 Praca czasowa

Wsparcie sprzedaży merchandising

Zapewniamy pracowników na stanowiskach:

• Obsługa hali sprzedaży, • Obsługa kas, • Obsługa magazynu, • Kasjer sprzedawca, • Sprzedawca, • Pracownik biura, • Kucharz, • Kelner, • Pokojowa, • Pracownik biura obsługi

WYŚLIJ SWOJE CV
I ZNAJDŹ PRACĘ JESZCZE DZIŚ!

Koniecznie pamiętaj o załączeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych dla celów niezbędnych dla prowadzenia procesów rekrutacyjnych.

NASI KLIENCI

BIURO:

Presto Service KK Sp. z o.o. Sp. K.
Al. Jerozolimskie 202
02-486 Warszawa 

NIP: 522-30-16-093
Regon: 147266681
KRS 1472266681

BIURO:

tel.  +48 22 874 03 06
fax.  +48 22 874 03 07 e-mail: presto@presto.com.pl

Weronika Nowak 

kierownik biura, specjalista ds. kadr i płac
Tel. 500 046 809 e-mail: weronika_nowak@presto.com.pl

Angelika Kowalska

specjalista ds. personalnych
Tel. 505 119 920
e-mail: angelika_kowalska@presto.com.pl

Piotr Koronkiewicz

specjalista ds. marketingu
Tel. 501 423 580
e-mail: Piotr_koronkiewicz@presto.com.pl

PRACOWNICY TERENOWI:

Dorota Labuda-Syjczak 

Kierownik regionu
Pomorskie, warmińsko- mazurskie
Tel. 518-186-139
e-mail: dorota_labuda@presto.com.pl

Anna Jarząb-Skrzyńska 

Kierownik regionu
Kujawsko- pomorskie, podlaskie
Tel. 510-090-330
e-mail: anna_skrzynska@presto.com.pl

BIURO:

Ewa Sokół

Kierownik regionu
Wielkopolskie, lubuskie, zachodniopomorskie
Tel. 509-656-170
e-mail: ewa_sokol@presto.com.pl

Mirosław Zaniewski

Kierownik regionu
Dolnośląskie, opolskie
Tel. 502-392-548
e-mail: mirek_zaniewski@presto.com.pl

BIURO:

Danuta Urbańska

Kierownik regionu
Śląskie, małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie
Tel. 501-347-701
e-mail: danka_urbanska@presto.com.pl 

BIURO:

Kinga Motyl

Kierownik regionu
Mazowieckie, lubelskie, łódzkie
Tel. 502-585-700
e-mail: kinga_motyl@presto.com.pl

All rights reserved 2019. Projekt i wykonanie agencja interaktywna